نشست مشترک روسای مرکز آموزش فنی و حرفه ای و کمیته امداد امام خمینی (ره) آستارا
زمان درج : ۱۴۰۰ چهارشنبه ۲۴ شهريور ساعت ۱۰:۵۵ تعداد بازدید : 135 نسخه چاپی

نشست مشترک روسای مرکز آموزش فنی و حرفه ای و کمیته امداد امام خمینی (ره) آستارا

روسای مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید اشجعی و کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان آستارا به منظور بررسی نیازهای آموزشی روستاییان نشست مشترک برگزار کردند

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان، در این نشست که با حضور امام جماعت و اعضاء پایگاه های بسیج غلام محله و شورای محل و اهالی منطقه برگزارشد، بهبود معاشکار رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید اشجعی اظهارداشت: نبود مهارت‌های لازم از مشکلات اشتغال جوانان است.

وی با اشاره به اینکه مهارت‌های فنی و حرفه‌ای راهی برای اشتغال جوانان است افزود؛ مشکل بیکاری یکی از مهمترین مشکلات جوانان است و رفع این مشکل در گروی تغییر فرهنگ اشتغال، ترویج آموزش‌های مهارتی و ترغیب جوانان به فراگیری این آموزش‌ها است.

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای آستارا گفت؛ با مشارکت مساجد، سازمان فنی و حرفه ای و ادارات مربوط میتوان تا حدودی در افزایش توان مهارتی جوانان نقش داشت تا زمینه اشتغال آنان با سهولت بهتری فراهم گردد.

سپس در خصوص اشاره به فعالیت های ۸ کارگاه و آموزش بیش از ۵۰ حرفه مختلف در این مرکز از جوانان غلام محله غربی و شرقی دعوت نمود تا با حضور در این کارگاه ها تضمینی برای آینده شغلی خود داشته باشند.

همچنین در این جلسه قرار بر این شد تا نیازهای آموزشی روستاییان توسط پایگاه های بسیج و شورای محل و هیئت امنای مسجد اعلام شود، تا برنامه ریزی لازم جهت برگزاری دوره ها در مسجد حضرت ابوالفضل غلام محله انجام پذیرد.

در این نشست از همکاری ریاست کمیته امداد امام خمینی (ره) با آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نیز تقدیر بعمل آمد.

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
گزارش عملکرد 1398 اداره کل
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
اطلاعات آماری
شوراهای فرهنگی ومذهبی