انتصاب《معاون توسعه مدیریت و منابع》سازمان آموزش‌ فنی وحرفه‌ای کشور
زمان درج : ۱۴۰۰ يکشنبه ۴ مهر ساعت ۱۰:۴۹ تعداد بازدید : 84 نسخه چاپی

انتصاب《معاون توسعه مدیریت و منابع》سازمان آموزش‌ فنی وحرفه‌ای کشور

طی حکمی از سوی دکتر غلامحسین حسینی‌نیا، معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور《 امیر میمنت آبادی》به سمت 《معاون توسعه مدیریت و منابع》 سازمان منصوب شد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، طی حکمی از سوی دکتر غلامحسین حسینی‌نیا، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور《امیر میمنت آبادی》به سمت 《معاون توسعه مدیریت و منابع》 سازمان منصوب شد.

 در این حکم آمده است:

جناب آقای امیر میمنت آبادی

سلام عليكم

نظر به سوابق، تخصص و تعهد جنابعالی به موجب این ابلاغ به سمت « معاون توسعه مدیریت و منابع» سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور منصوب می‌شوید.

انتظار دارد با تکیه بر اصل شایسته‌سالاری و برنامه‌ریزی منسجم در جهت تحقق تکالیف قانونی از جمله برنامه‌های توسعه کشور، برنامه اقتصاد مقاومتی و عملیاتی نمودن برنامه‌ها و سیاست‌های دولت مردمی و وزارتخانه متبوع در جهت افزایش رضایت‌مندی کارکنان، ارتقاء جایگاه و منزلت مربیان و کارکنان سازمان، تمرکز زدایی و کاهش تصدی‌گری دولت و واگذاری امور به بخش خصوصی و تعاونی، استفاده از تمامی ظرفیت‌های قانونی جهت افزایش رفاه همکاران، طراحی و استقرار نظام بودجه‌ریزی عملیاتی، انضباط مالی و تلاش در جهت افزایش درآمد‌های سازمان گام بردارید.

امید است با اتکال به الطاف خداوند متعال، ضمن بهره‌گیری از توانایی‌های همکاران زیر مجموعه و اهتمام لازم در سایه تعامل و همکاری با سایر دستگاه های کشور و با رعایت اصول «عدالت محوری»، «انقلابی‌گری»، «مردم‌داری»، «پاکدستی و فسادستیزی» «قانون مداری»، دولت مردمی در انجام مسوولیت محوله موفق و موید باشید. 

بنا براین گزارش، پیش از این حسین فیروزی، عهده دار این سمت بود. امیر میمنت آبادی معاون توسعه مدیریت و منابع  سازمان نیز سرپرستی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی مهارت و مدیر عاملی صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون کشور را در سوابق شغلی خود دارد.

 

 

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
گزارش عملکرد 1398 اداره کل
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
اطلاعات آماری
شوراهای فرهنگی ومذهبی