رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به استان فارس سفر کرد
زمان درج : ۱۴۰۰ پنج شنبه ۲۷ آبان ساعت ۰۹:۰۷ تعداد بازدید : 26 نسخه چاپی

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به استان فارس سفر کرد

غلامحسین حسینی نیا، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با هدف بازدید از مراکز آموزش فنی و حرفه ای، شرکت در شورای اداری اداره کل استان فارس و گفتگو با نمایندگان همکاران در دو بخش دولتی و خصوصی، امروز 26 آبان به استان مذکور سفر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، حسینی نیا در بدو ورود صبح امروز طی بازدید سرزده از مرکز آموزش فنی و حرفه ای آباده با مربیان و کارآموزان از نزدیک به گفتگو پرداخت و در جریان روند ارائه آموزش‌های مهارتی در این مرکز قرار گرفت.

حسینی نیا، با اشاره به جایگاه و اهمیت آموزش های فنی و حرفه ای به عنوان حلقه اصلی زنجیره تولید و اشتغال در مسیر پیشرفت و توسعه اقتصادی کشور، به تبیین نقش آموزش های مهارتی در رفع معضل بیکاری پرداخت.

بنا براین گزارش، معاون مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان آباده نیز در خصوص تاریخچه، فعالیت ها و توسعه کمی وکیفی مرکز گزارشی ارائه کرد.

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در ادامه سفر خود، از کارگاه درودگری مرکز شماره یک شهید جعفری شهر شیراز بازدید کرد و با مربیان و مهارت آموزان به گفتگو پرداخت.

سپس حسینی نیا، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در شورای اداری استان که با حضور روسای مراکز و اعضای کانون انجمن های صنفی آموزشگاه های آزاد استان فارس تشکیل شد، حضور یافت و به استماع سخنان حاضران پرداخت.

 

 

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
گزارش عملکرد 1398 اداره کل
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
اطلاعات آماری
شوراهای فرهنگی ومذهبی