جوانان جویای کار؛ با مراجعه به مراکز آموزش فنی و حرفه ای در سراسر استان گیلان و با فراگیری آموزش های مهارتی مورد نیاز بازار کار، می توانید برای خود و دیگران ایجاد اشتغال نمایید. روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان  
اعطاء مجوز مرکز کارآموزی بین کارگاهی به اتاق تعاون گیلان
زمان درج : ۱۴۰۰ يکشنبه ۵ دي ساعت ۰۹:۳۹ تعداد بازدید : 380 نسخه چاپی

اعطاء مجوز مرکز کارآموزی بین کارگاهی به اتاق تعاون گیلان

مجوز مرکز کارآموزی بین کارگاهی از سوی عباس جمادی سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان به عیسی محمدی رییس اتاق تعاون گیلان اعطا شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان، در مراسمی که در اتاق تعاون گیلان برگزار شد، مجوز مرکز کارآموزی بین کارگاهی با هدف ارایه دانش فنی و ارتقای  مهارت شاغلین دارنده پروانه فعالیت، از سوی عباس جمادی سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان به عیسی محمدی رییس اتاق تعاون استان اعطاء شد.

عباس جمادی، با بیان اینکه مراکز کارآموزی بین کارگاهی، آموزش شاغلین بنگاه های اقتصادی برای بازآموزی، ارتقا و تکمیل مهارت را بر عهده دارند اظهارداشت: در این مراکز، امکان ارزشیابی مهارت و صدور گواهینامه های مهارت، با نظارت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور فراهم شده است.

سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان، با تاکید بر اینکه اتاق تعاون در مسیر توسعه همکاری با آموزش فنی و حرفه ای پیشگام بوده است گفت: امیدواریم با افتتاح مرکز کارآموزی بین کارگاهی اتاق تعاون گیلان، مهارت آموزی نیروی انسانی فعال در واحدهای تولیدی و خدماتی، منطبق با استانداردهای مهارت توسعه یافته و شاهد ایجاد فرصت های جدید اشتغال پایدار در فضای کسب و کار استان باشیم.

رییس اتاق تعاون گیلان، آموزش مهارتی نیروی انسانی شاغل و متقاضیان اشتغال را از مهم ترین نیازهای بنگاه های اقتصادی استان عنوان کرد و بر برنامه ریزی منظم و برگزاری دوره های آموزشی و کابردی و هدفمند با بهره گیری از اساتید مجرب با هدف توسعه  فعالیت کمی و کیفی تاکید نمود.

لازم بذکراست، اتاق تعاون استان بالغ بر 1000 شرکت تعاونی در حرفه مختلف دارای پروانه فعالیت در شهرستان رشت و تابعه دارد.

 

فراخوان های سازمانی
اطلاع رسانی جلوگیری از فساد
گزارش عملکرد 1400 اداره کل
اطلاعیه های آزمون
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
اطلاعات آماری
شوراهای فرهنگی ومذهبی