حضور سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان در مراسم حماسه 9 دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت
زمان درج : ۱۴۰۰ شنبه ۱۱ دي ساعت ۰۸:۵۱ تعداد بازدید : 93 نسخه چاپی

حضور سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان در مراسم حماسه 9 دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت

عباس جمادی سرپرست اداره کل بهمراه مسئولان ستادی، مراکز رشت و کارکنان آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان، همراه با اقشار مختلف مردم در مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی، در میدان شهرداری رشت شرکت نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان، آیت الله خاتمی "عضو فقهای شورای نگهبان قانون اساسی و مجلس خبرگان رهبری " با اشاره به ویژگی قیام ۹ دی، تصریح کرد: حضور مردم در اجتماع ۹ دی بصیرت آنها را به دشمنان نشان داد و با توجه به ابعاد این فتنه، تنها حضور میدانی مردم می‌توانست این توطئه و خیانت را خنثی کند.

وی همچنین در ادامه با بیان اینکه جبهه استکبار حامی فتنه گران بود، بیان کرد: دشمنان امید داشتند انقلاب مخملی در ایران نیز مانند سایر کشورها جواب دهد و نظام ولایی را سرنگون کنند اما با همت مردم، خودشان سرنگون شدند. عضو فقهای شورای نگهبان افزود: اجتماع مردم در ۹ دی پیام همراهی با ولایت دارد و نشان داد که مردم تا آخرین قطره خون خود پای ولایت ایستاده اند.

   حماسه نهم دی ماه و حضور حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی 9 دی ماه 1388 نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زریّن دیگری در افتخارات مرد و زن ایرانی به حساب می آید.

فراخوان های سازمانی
اطلاعیه های آزمون
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
اطلاعات آماری
شوراهای فرهنگی ومذهبی