به اطلاع بازدید کنندگان محترم می رساند؛ جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه های مربوط به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، به آدرس https://gilan.irantvto.ir مراجعه نمایند.  
دیدار مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان با نماینده مردم شهرستان آستانه اشرفیه و کیاشهر در مجلس شورای اسلامی
زمان درج : ۱۴۰۱ شنبه ۱۰ ارديبهشت ساعت ۰۹:۵۳ تعداد بازدید : 329 نسخه چاپی

دیدار مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان با نماینده مردم شهرستان آستانه اشرفیه و کیاشهر در مجلس شورای اسلامی

کاظم پورنصیری تصریح کرد: آموزش های مهارتی نیاز واقعی جوانان کشور است و باید برنامه ریزی اصولی در جهت اشتغال جوانان تحصیلکرده تا سطوح شهرستانی انجام پذیرد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه‌اي گيلان، نشست مشترکی با حضور کاظم پورنصیری مدیرکل استان و ابراهیم نجفی نماینده مردم شهرستان آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر برگزار شد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان ضمن بیان اهمیت نقش آموزشهای مهارتی و توسعه فرهنگ مهارت آموزی در جهت رفع معضل اشتغال به تشریح سیاستها و برنامه های سازمان آموزش فنی و حرفه ای پرداخت.

کاظم پورنصیری در ادامه با اشاره به عملکرد اداره کل آموزش فنی و حرفه ای در برگزاری آموزشهای فراگیر و متنوع گفت: آموزش فنی و حرفه ای با نگاه کیفی سازی آموزشها تلاش می کند بستر مناسبی را در جهت توانمندسازی افراد جویای کار و افزایش بهره وری نیروی شاغل فراهم آورد.

وی خاطرنشان کرد: امید است با حمایت دستگاههای متولی در استان، ارائه آموزشهای مهارتی اثربخش به عنوان یک نیاز جدی مورد توجه قرار گیرد.

در ادامه ابراهیم نجفی نماینده مردم شهرستان آستانه اشرفیه و کیاشهر در مجلس شورای اسلامی، آموزشهای مهارتی و توانمندسازی را یکی از مولفه های توسعه و پیشرفت هر جامعه دانست و گفت: مهارت باعث پیشرفت و توسعه، و آموزشهای مهارتی راهی برای تحقق عدالت اقتصادی است.

وی در خاتمه بر گسترش فرهنگ مهارت آموزی ولزوم آشنایی خانواده ها با آموزشهای مهارتی تاکید کردند .

 

 

فراخوان های سازمانی
اطلاع رسانی جلوگیری از فساد
گزارش عملکرد 1400 اداره کل
اطلاعیه های آزمون
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
ورود به سامانه ثبت تقاضاهای آموزشی
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
اطلاعات آماری
شوراهای فرهنگی ومذهبی