به اطلاع بازدید کنندگان محترم می رساند؛ جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه های مربوط به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، به آدرس https://gilan.irantvto.ir مراجعه نمایند.  
نماینده مردم شهرستانهای فومن و شفت : آموزش های مهارتی فنی و حرفه ای موجب اشتغال می شود
زمان درج : ۱۴۰۱ شنبه ۲۴ ارديبهشت ساعت ۱۱:۲۷ تعداد بازدید : 257 نسخه چاپی

نماینده مردم شهرستانهای فومن و شفت : آموزش های  مهارتی فنی و حرفه ای موجب اشتغال می شود

خلیل بهروزی فر گفت: با توجه به شعار سال و نقش آموزش های مهارتی در ایجاد اشتغال، بر ضرورت گفتمان مهارت به عنوان یک اصل ضروری در جامعه تاکید کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، کاظم پورنصیری در این دیدار به تشریح عملکرد و برنامه های آموزش فنی و حرفه ای استان در خصوص انعقاد تفاهمنامه متعدد، اعطای مجوز مرکز آموزش بین کارگاهی به دستگاههای اجرایی و ارایه آموزش های  مهارتی منبق بر نیاز بازار کار به جامعه هدف استان پرداخت.

 نماینده مردم شریف شهرستانهای فومن و شفت گفت: موضوع آموزش فنی و حرفه ای از مسائل اساسی کشور است و باید جدی گرفته شود از این رو این آموزش‌ها باید به سمت پرورش افرادی رود که بتواند در این موضوعات (اشتغال آفرینی) ورود جدی نمایند.

در ادامه مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان به همراه خلیل بهروزی فر نماینده مردم شهرستان های فومن و شفت از مجموعه صنعتی تولیدی و بسته بندی گیاهان دارویی بازدید بعمل آورد.

فراخوان های سازمانی
اطلاع رسانی جلوگیری از فساد
گزارش عملکرد 1400 اداره کل
اطلاعیه های آزمون
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
ورود به سامانه ثبت تقاضاهای آموزشی
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
اطلاعات آماری
شوراهای فرهنگی ومذهبی