جوانان جویای کار؛ با مراجعه به مراکز آموزش فنی و حرفه ای در سراسر استان گیلان و با فراگیری آموزش های مهارتی مورد نیاز بازار کار، می توانید برای خود و دیگران ایجاد اشتغال نمایید. روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان مطرح کرد؛برای جامعه نابینایان همچون دیگر اقشار جامعه، آموزش‌های مهارتی ارائه می شود.
زمان درج : ۱۴۰۱ پنج شنبه ۲۹ ارديبهشت ساعت ۰۸:۲۲ تعداد بازدید : 84 نسخه چاپی

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان مطرح کرد؛برای جامعه نابینایان همچون دیگر اقشار جامعه، آموزش‌های مهارتی ارائه می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، کاظم پور نصیری در دیدار با احمد ممتازی ریاست انجمن نابینایان استان گفت: برای جامعه نابینایان همچون دیگر اقشار جامعه، آموزش‌های مهارتی ارائه می شود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان ادامه داد: از آنجاییکه در استان نزدیک به 5000 نفر افراد کم بینا و نابینا داریم، وظیفه داریم آموزش‌های مورد نیاز جامعه نابینایان را ارائه کنیم و در این راه از توان و تجربیات انجمن نابینایان استفاده می‌کنیم.

کاظم پور نصیری همچنین اظهارداشت: در راستای توسعه و گسترش  آموزش های مهارتی به جامعه هدف فنی و حرفه ای استان، برنامه ریزی لازم جهت پوشش مناسب آموزشی در حوزه فناوری اطلاعات برای افراد کم بینا و نابینا انجام شده است.

در ادامه احمد ممتازی، رئیس انجمن نابینایان استان گیلان، ضمن تقدیر از همکاری‌های اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان برای تشکیل جلسه مشترک گفت: امیدواریم این نشست که شروع خوبی برای آغاز همکاری‌های جدید می‌باشد، نتایج مطلوبی را به همراه داشته باشد.

وی با اشاره به ظرفیت‌های انجمن برای همکاری با اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان گفت: انجمن این توان را دارد که مشاغلی که مورد نیاز جامعه نابینایان یا کم بینایان است را احصا و معرفی کند.

فراخوان های سازمانی
اطلاعیه های آزمون
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
اطلاعات آماری
شوراهای فرهنگی ومذهبی