جوانان جویای کار؛ با مراجعه به مراکز آموزش فنی و حرفه ای در سراسر استان گیلان و با فراگیری آموزش های مهارتی مورد نیاز بازار کار، می توانید برای خود و دیگران ایجاد اشتغال نمایید. روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان  
برگزاری نخستین جلسه شورای اقامه نماز اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان در سال 1401
زمان درج : ۱۴۰۱ سه شنبه ۳۱ خرداد ساعت ۰۹:۰۰ تعداد بازدید : 80 نسخه چاپی

برگزاری نخستین جلسه شورای اقامه نماز  اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان در سال 1401

اولین جلسه هم اندیشی اعضای ستاد اقامه نماز با حضور مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان و اعضاء شورای اقامه نماز برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، در این جلسه، پس از تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید، توسط حجت السلام زبردست امام جماعت اداره کل، حسین رضایی نژاد دبیر شورای اقامه نماز، به موضوع ارزیابی فعالیت های نمازی سال 1400و برنامه های مصوب سال 1401 پرداخت.

در ادامه این نشست، کاظم پور نصیری با اشاره به گسترش فرهنگ نماز و اهمیت آن در جامعه انسانی اظهارداشت: در بیشتر آیات و روایات و همچنین سخنان بزرگان دینی بر اقامه و برپا داشتن این واجب دینی تأکید فراوان شده است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان خاطرنشان کرد: برای حضور مشتاقانه کارکنان در نماز جماعت باید از فرهنگ‌سازی، ‌هنر ترغیب و تشویق به نحوه شایسته استفاده شود.

وی در ادامه تاکید کرد: ما وظیفه داریم ابتدا خودمان در این راه پیشگام باشیم و سپس برای دیگران و جامعه اهمیت نماز را پررنگ کنیم تا جایگاه این امر در محیط کار و خانواده‌ نیز قوی‌تر شود.

فراخوان های سازمانی
اطلاعیه های آزمون
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
اطلاعات آماری
شوراهای فرهنگی ومذهبی