جوانان جویای کار؛ با مراجعه به مراکز آموزش فنی و حرفه ای در سراسر استان گیلان و با فراگیری آموزش های مهارتی مورد نیاز بازار کار، می توانید برای خود و دیگران ایجاد اشتغال نمایید. روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان  
برگزاری جلسه هم اندیشی بررسی طرح شتابدهی کسب و کار مبتنی بر فضای مجازی و بستر دیجیتال
زمان درج : ۱۴۰۱ پنج شنبه ۱۶ تير ساعت ۰۹:۴۳ تعداد بازدید : 108 نسخه چاپی

برگزاری جلسه هم اندیشی بررسی طرح شتابدهی کسب و کار مبتنی بر فضای مجازی و بستر دیجیتال

نشست مشترکی فی مابین مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان و روهام قلیچی مدیر گروه دانش بنیان کاشف و کارگزار توانمندسازی شرکت های دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، کاظم پور نصیری با اشاره به طرح های توانمندسازی متقاضیان اشتغال، مهارت آموزان دانشجو و دانش آموخته دانشگاهی گفت: اولویت اجرای طرح های کهاد و نخلستان با تمرکز بر توانمندسازی دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاهی می باشد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان اظهارداشت: با توجه به اهمیت شتابدهی کسب و کارهای مبتنی بر حوزه دیجیتال، مهارت آموختگان در حوزه مهارت های فنی، در صورت مجهز شدن به مهارت های نرم و حضور موثر در فضای مجازی، فرصت های بیشتری برای راه اندازی کسب و کار و درآمدزایی خواهند داشت.

قلیچی مدیر گروه دانش بنیان کاشف و کارگزار توانمندسازی شرکت های دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ساز و کار طرح شتابدهی کسب و کار مبتنی بر فضای مجازی در قالب اطلاع رسانی و شناسایی مهارت آموختگان علاقمند به کسب و کارهای حوزه دیجیتال، آموزش اولیه و دوره تخصصی برای ورود به کسب و کارهای دیجیتال را تشریح کرد.

فراخوان های سازمانی
اطلاع رسانی جلوگیری از فساد
گزارش عملکرد 1400 اداره کل
اطلاعیه های آزمون
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
اطلاعات آماری
شوراهای فرهنگی ومذهبی