جوانان جویای کار؛ با مراجعه به مراکز آموزش فنی و حرفه ای در سراسر استان گیلان و با فراگیری آموزش های مهارتی مورد نیاز بازار کار، می توانید برای خود و دیگران ایجاد اشتغال نمایید. روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان  
همزمان با ششمین روز از هفته ملی مهارت؛ جشن بزرگداشت هفته ملی مهارت برگزار شد
زمان درج : ۱۴۰۱ شنبه ۸ مرداد ساعت ۰۹:۱۸ تعداد بازدید : 83 نسخه چاپی

همزمان با ششمین روز از هفته ملی مهارت؛ جشن بزرگداشت هفته ملی مهارت برگزار شد

جشن مهارت و کارآفرینی همزمان با ششم مرداد ماه با حضور مسؤولان استانی و شهرستانی در سالن اجتماعات مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید باهنر رشت برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان، همزمان با ششمین روز از هفته ملی مهارت جشن بزرگداشت هفته ملی مهارت با حضور کیوان حسن زاده سرپرست اداره کل امورسرمایه گذاری و اشتغال استانداری گیلان، کاظم پور نصیری مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، سیاوش آقاجانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، و مدیران سایر دستگاههای اجرایی و مربیان مراکز آموزشی و موسسان آموزشگاه های آزاد استان برگزار شد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان در این مراسم به تشریح برنامه و اقدامات انجام شده فنی و حرفه ای استان در عرصه مهارت‌آموزی و آماده کردن جوانان برای بازار کار پرداخت.

پورنصیری تاکید کرد: ما باید نگاه مدرک گرایی را به نگاه مهارت گرایی تغییر دهیم و فضای مهارت آفرینی باید تغییرات اساسی کند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان با بیان اینکه ۵۰۰ رشته آموزشی در بخش دولتی تدریس می‌شود، عنوان کرد: فضاهای آزادی داریم که آن را در اختیار کارآفرینان قرار می‌دهیم و این افراد به بانک‌ها جهت دریافت تسهیلات معرفی می‌شوند تا کسب و کار متناسب با مهارت خود را ایجاد کنند.

تجلیل از روسای نمونه ستادی و مراکز ، کارکنان و مربیان نمونه، خیرین مهارتی، کارآموزان المپیادی، بازدید مدیران دستگاههای اجرایی از نمایشگاه ملی مهارت و افتتاح دپارتمان برق از مهمترین برنامه‌های روز ملی مهارت بود.

فراخوان های سازمانی
اطلاع رسانی جلوگیری از فساد
گزارش عملکرد 1400 اداره کل
اطلاعیه های آزمون
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
اطلاعات آماری
شوراهای فرهنگی ومذهبی