جوانان جویای کار؛ با مراجعه به مراکز آموزش فنی و حرفه ای در سراسر استان گیلان و با فراگیری آموزش های مهارتی مورد نیاز بازار کار، می توانید برای خود و دیگران ایجاد اشتغال نمایید. روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان  
از نمازگران اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان تجلیل شد
زمان درج : ۱۴۰۱ يکشنبه ۳۰ مرداد ساعت ۰۸:۲۰ تعداد بازدید : 141 نسخه چاپی

از نمازگران اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان تجلیل شد

مراسم تجلیل از نمازگزاران و فعالین این عرصه با حضور کاظم پورنصیری مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان، امام جماعت و جمعی از مسئولین ستادی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه‌ای گیلان، در این مراسم کاظم پورنصیری با اشاره به اهمیت نماز در زندگی فردی و اجتماعی گفت: نماز یکی از فریضه‌های مهم و اصلی اسلام است که به عنوان دومین رکن اسلام قرار گرفته است و پلی ارتباطی بین خدا و بنده‌اش می باشد.

مدیرکل آموزش فنی وحرفه‌ای گیلان،  با اشاره به ارزش و جایگاه نماز در اسلام گفت: انسان در امواج زندگی و در کشاکش رنجها و بلاها، دچار خستگی روحی فراوان می شود و لذا به تکیه گاهی نیازمند است که به آن پناه برده و درون پر اضطراب خود را بدان آرامش بخشد و این تکیه گاه، جز ذکر خدا و نماز که زیباترین نماد ذکر خداست چیز دیگری نمی تواند باشد.

کاظم پورنصیری با اشاره به اهمیت برگزاری نماز جماعت و همچنین جایگاه ویژه ی آن در  مکتب اسلام افزود: یکی از راه ها و روشهای بسیار مؤثربرای گسترش و تعمیق فرهنگ نماز در جامعه، اقامه نمازجماعت است زیرا نماز جماعت در میان مسلمانان، ایجاد الفت می کندو باعث تعمیق آن می گردد.

ایشان درپایان سخنان خود ضمن تجلیل از نمازگزاران و فعالین این عرصه، به جهت حضور در نماز و اهمیت به برپایی آن به صورت جماعت خواستاراستمراراین موضوع جهت اشاعه فرهنگ اقامه نماز وتلاش بیشتر وایجاد انگیزه در بین کارکنان شد.

در پایان این مراسم، از از فعالان و نمازگران برتر اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان با اهداء لوح و  هدایائی تقدیر شد.

فراخوان های سازمانی
اطلاع رسانی جلوگیری از فساد
گزارش عملکرد 1400 اداره کل
اطلاعیه های آزمون
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
اطلاعات آماری
شوراهای فرهنگی ومذهبی