جوانان جویای کار؛ با مراجعه به مراکز آموزش فنی و حرفه ای در سراسر استان گیلان و با فراگیری آموزش های مهارتی مورد نیاز بازار کار، می توانید برای خود و دیگران ایجاد اشتغال نمایید. روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان  
برگزاری جلسه شورای اداری آموزش فنی و حرفه ای گیلان
زمان درج : ۱۴۰۱ دوشنبه ۲۸ شهريور ساعت ۱۳:۰۹ تعداد بازدید : 41 نسخه چاپی

برگزاری جلسه شورای اداری آموزش فنی و حرفه ای گیلان

در راستای جهش و تحول در مهارت آموزی و برنامه ریزی جهت اجرای دقیق سیاستهای سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در نیمه دوم سال 1401 جلسه مذکور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، با حضور کاظم پورنصیری مدیرکل استان، معاونین، روسای واحدهای ستادی و مراکز تابعه، جلسه شورای اداری با محوریت بررسی عملکرد شش ماهه نخست سالجاری و تبیین برنامه های و سیاستهای سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در خصوص ، استفاده حداکثری از ظرفیتهای قانونی برای افزایش درآمدها ، وضعیت رفاهی کارکنان، مهمانسراها، بیمه تکمیلی، سامانه برته و وضعیت حق التدریس مربیان برگزار گردید.

براساس این گزارش در این جلسه معاونین، روسای واحدهای ستادی و مراکز آموزشی با بیان اقدامات شاخص انجام شده در شش ماه نخست سال 1401، چالش های موجود و راهکارهای عملیاتی برای هرچه بهتر شدن کیفیت آموزش ارائه نمودند.

فراخوان های سازمانی
اطلاع رسانی جلوگیری از فساد
گزارش عملکرد 1400 اداره کل
اطلاعیه های آزمون
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
اطلاعات آماری
شوراهای فرهنگی ومذهبی