ورود به قرن جدید با حکمرانی داده هادر نظام آماری  جوانان جویای کار؛ با مراجعه به مراکز آموزش فنی و حرفه ای در سراسر استان گیلان و با فراگیری آموزش های مهارتی مورد نیاز بازار کار، می توانید برای خود و دیگران ایجاد اشتغال نمایید. روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان  
تقدیر از اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان به عنوان دستگاه برگزیده جشنواره شهید رجایی استان
زمان درج : ۱۴۰۱ پنج شنبه ۲۸ مهر ساعت ۰۹:۳۶ تعداد بازدید : 99 نسخه چاپی

تقدیر از اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان به عنوان دستگاه برگزیده جشنواره شهید رجایی استان

در جشنواره استانی شهید رجایی که با حضور اسدالله عباسی استاندار گیلان، معاونین وی و سایر مدیران دستگاه‌های اجرایی برگزار گردید، از کاظم پور نصیری مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان به عنوان مدیر دستگاه برگزیده ارزیابی عملکرد میان دستگاه‌های اجرایی استان تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان گیلان، چهارشنبه 27 مهر ماه، جشنواره استانی شهید رجایی با حضور اسدالله عباسی استاندار گیلان، معاونین استاندار و مدیران سایر دستگاه‌های اجرایی در سالن غدیر استانداری برگزار گردید و از مدیران دستگاه‌ها و سازمان‌های برگزیده تجلیل شد.

در این مراسم همچنین از کاظم پور نصیری، مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان به عنوان مدیر دستگاه برگزیده ارزیابی عملکرد میان دستگاه‌های اجرایی استان تقدیر شد.

در جشنواره شهید رجایی که با حضور مدیران 54 دستگاه اجرایی استان برگزار شد، استاندار گیلان با گرامیداشت یاد و خاطره‌ شهیدان رجایی و باهنر، بر لزوم بهره‌گیری از شیوه مدیریت و روحیه خدمتگذاری و صداقت این دو شهید والا مقام برای تحقق عینی مدیریت جهادی در جامعه تاکید کرد و گفت: تبلور توانمندی‌های بالقوه گیلان در عرصه تولید، صنعت و خدمات، مستلزم مدیریت جهادی و مردم‌محور است.

استاندار گیلان در بخش دیگری از سخنان خویش مجموعه مدیران اجرایی و دولتی گیلان را به تلاش مجدانه برای بهره‌گیری از فرصت‌ها و ارایه خدمات صادقانه به عموم مردم فراخواند و گفت: این مهم امروز با تقویت تولید در عرصه کشاورزی و صنعت، ارتقاء زیرساخت‌ها، جذب سرمایه‌گذاری بخش خصوصی، رونق تجارت و صادرات و بهره‌گیری از فن‌آوری‌های نوین و شیوه‌های دانش‌بنیان می‌تواند به توسعه پایدار، ایجاد اشتغال، رفع بیکاری و ارتقای معیشت مردم منتهی شود.

 

فراخوان های سازمانی
اطلاع رسانی جلوگیری از فساد
گزارش عملکرد 1400 اداره کل
اطلاعیه های آزمون
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
اطلاعات آماری
شوراهای فرهنگی ومذهبی