ورود به قرن جدید با حکمرانی داده هادر نظام آماری  جوانان جویای کار؛ با مراجعه به مراکز آموزش فنی و حرفه ای در سراسر استان گیلان و با فراگیری آموزش های مهارتی مورد نیاز بازار کار، می توانید برای خود و دیگران ایجاد اشتغال نمایید. روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان  
برگزاری جلسه مشترک اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان و کانون وابستگان سپاه استان
زمان درج : ۱۴۰۱ پنج شنبه ۱۲ آبان ساعت ۰۹:۲۹ تعداد بازدید : 93 نسخه چاپی

برگزاری جلسه مشترک اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان و کانون وابستگان سپاه استان

پیرو اجرای تفاهم‌نامه همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور با کانون وابستگان سپاه و همچنین در راستای توانمندسازی مهارتی بازنشستگان سپاه و خانواده‌های تحت پوشش این کانون، جلسه‌ای مشترک با حضور کاظم پورنصیری مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان و آقای ضرابی رئیس کانون وابستگان سپاه استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان گیلان، پیرو اجرای تفاهم‌نامه همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور با کانون وابستگان سپاه و همچنین در راستای توانمندسازی مهارتی بازنشستگان سپاه و خانواده‌های تحت پوشش کانون درحوزه مهارت‌های شغلی و شایستگی‌های حرفه‌ای و کارآفرینی و توسعه کسب و کار پایدار، جلسه‌ای با حضور کاظم پورنصیری مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان و آقای ضرابی رئیس کانون وابستگان سپاه استان برگزار شد.

کاظم پورنصیری مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان گیلان ضمن ضروری دانستن نیازسنجی آموزشی و شناسایی مشاغلب و شایستگی‌های مورد نیاز بازار کار با هدفه طراحی و تدوین هرچه اثربخش‌تر برنامه‌های آموزشی، گفت: «دوره‌های مهارت‌های نرم و کارآفرینی و بهره‌گیری از ظرفیت استادکاران مهارتی زمینه لازم را برای ایجاد و توسعه کسب و کارهای پایدار فراهم می‌کند». وی با اشاره به توانمندی‌های آموزش مهارتی موجود در استان بر استفاده ازظرفیت‌های آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه‌ای فعال در سطح استان تاکید کرد.

فراخوان های سازمانی
اطلاع رسانی جلوگیری از فساد
گزارش عملکرد 1400 اداره کل
اطلاعیه های آزمون
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
اطلاعات آماری
شوراهای فرهنگی ومذهبی