ورود به قرن جدید با حکمرانی داده هادر نظام آماری  جوانان جویای کار؛ با مراجعه به مراکز آموزش فنی و حرفه ای در سراسر استان گیلان و با فراگیری آموزش های مهارتی مورد نیاز بازار کار، می توانید برای خود و دیگران ایجاد اشتغال نمایید. روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان  
برگزاری نشست راهبری برنامه‌های آموزش کارآفرینی با حضور مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان گیلان
زمان درج : ۱۴۰۱ پنج شنبه ۱۲ آبان ساعت ۱۴:۲۹ تعداد بازدید : 95 نسخه چاپی

برگزاری نشست راهبری برنامه‌های آموزش کارآفرینی با حضور مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان گیلان

نشست راهبری برنامه‌های آموزش کارآفرینی با محوریت ارائه آن‌ها و نیز آموزش مهارت‌های کسب و کار و ارائه راهکارهای نوین برای دستیابی به اشتغال مهارت‌آموختگان با حضور کاظم پورنصیری مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان گیلان و مدیر گروه دانش‌بنیان کاشف برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان گیلان، نشست راهبری برنامه‌های آموزش کارآفرینی با محوریت ارائه آن‌ها و نیز آموزش مهارت‌های کسب و کار و ارائه راهکارهای نوین برای دستیابی به اشتغال مهارت‌آموختگان با حضور کاظم پورنصیری مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان گیلان، معاونت آموزش، پژوهش و برنامه‌ریزی و کارشناسان اداره‌کل، روسای مراکز فنی و حرفه‌ای شهرستان رشت و مدیر گروه دانش‌بنیان کاشف برگزار شد.

کاظم پورنصیری مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان گیلان با اشاره به اهمیت آموزش‌های کارآفرینی و مهارت‌های نرم در توانمندسازی افراد جویای کار گفت: «مهارت‌آموختگان در صورت آشنایی با اصول و مبانی کارآفرینی فرصت‌های بیشتری برای راه‌اندازی کسب و کار به‌ویژه در حوزه‌های فناورانه و دانش‌بنیان دارند».

وی با اشاره به راه‌اندازی مرکز آموزش‌های کارآفرینی و مهارت‌های کسب و کار این اداره‌کل بر آمادگی ارائه آموزش‌های کارآفرینی به متقاضیان تاکید کرد.

روهام قلیچی مدیر گروه دانش‌بنیان کاشف با اشاره به برگزاری نمایشگاه خدمات کسب و کار در استان گیلان همکاری اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان را در ارائه خدمات مشاوره کسب و کار به بازدیدکنندگان و همچنین افراد داری ایده خواستار شد.

در پایان کارشناسان و مربیان کارآفرینی نظرات و پیشنهادات خود را برای راهبری برنامه‌های آموزش کارآفرینی ارائه کردند.

 

فراخوان های سازمانی
اطلاع رسانی جلوگیری از فساد
گزارش عملکرد 1400 اداره کل
اطلاعیه های آزمون
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
اطلاعات آماری
شوراهای فرهنگی ومذهبی