ورود به قرن جدید با حکمرانی داده هادر نظام آماری  جوانان جویای کار؛ با مراجعه به مراکز آموزش فنی و حرفه ای در سراسر استان گیلان و با فراگیری آموزش های مهارتی مورد نیاز بازار کار، می توانید برای خود و دیگران ایجاد اشتغال نمایید. روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان  
برگزاری جلسه مشترک پارک ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور، ادارات کل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان و ارتباطات و فناوری اطلاعات استان
زمان درج : ۱۴۰۱ پنج شنبه ۱۹ آبان ساعت ۱۰:۲۲ تعداد بازدید : 41 نسخه چاپی

برگزاری جلسه مشترک پارک ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور، ادارات کل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان و ارتباطات و فناوری اطلاعات استان

جلسه مشترک پارک ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور، ادارات کل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان و ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با هدف بررسی اجرای تفاهمنامه پارک و سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، پیگیری تعاملات پیشین و توسعه همکاری‌های آموزشی با حضور رئیس پارک ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور و مدیران کل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان و ارتباطات و فناوری اطلاعات استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان گیلان، این جلسه مشترک با هدف بررسی اجرای تفاهمنامه پارک و سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، پیگیری تعاملات پیشین و توسعه همکاری‌های آموزشی با حضور محمدجعفر صدیق رئیس پارک ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور، کاظم پورنصیری مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان، فرزاد توکلی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و اعضای نظام صنفی رایانه گیلان برگزار شد.

در این جلسه ضمن اشاره به تفاهمنامه منعقدشده میان پارک ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور و  همچنین دغدغه کمبود نیروی متخصص در حوزه فاوا (فناوری اطلاعات و ارتباطات)، طرفین حاضر ایجاد تعاملات آموزشی و همکاری‌های تخصصی مشترک بیشتر را با هدف ارائه آموزش‌های مهارتی و تامین نیاز این حوزه خواستار شدند. بررسی شیوه اجرای این تفاهمنامه و پیگیری آموزش‌های مورد نیاز از سوی مراکز بخش دولتی و آزاد سطح استان و همچنین شرکت‌های فعال در این حوزه با هدف شناسایی آموزش‌های بازارمحور از موضوعات دیگر این جلسه بود.

کاظم پورنصیری مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان با اشاره به چالش‌ها و فرصت‌های حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اظهار داشت: «ظرفیت‌های خوبی برای ارائه آموزش‌های تخصصی این حوزه در اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان داریم که با انجام صحیح نیازسنجی‌های آموزشی و تعریف دوره‌های شایستگی پرورش نیروی متخصص حوزه فاوا، می‌توانیم استان گیلان را به‌عنوان استان پایلوت برای اجرای این تفاهمنامه معرفی کنیم».

در این جلسه همچنین اعضای نظام صنفی رایانه گیلان با بیان دغدغه‌ها و نیازمندی‌های بازار ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، به ارائه راهکارهای خود پرداختند.

فراخوان های سازمانی
اطلاع رسانی جلوگیری از فساد
گزارش عملکرد 1400 اداره کل
اطلاعیه های آزمون
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
اطلاعات آماری
شوراهای فرهنگی ومذهبی