ورود به قرن جدید با حکمرانی داده هادر نظام آماری  جوانان جویای کار؛ با مراجعه به مراکز آموزش فنی و حرفه ای در سراسر استان گیلان و با فراگیری آموزش های مهارتی مورد نیاز بازار کار، می توانید برای خود و دیگران ایجاد اشتغال نمایید. روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان  
برگزاری نشست جهاد تبیین در جنگ روایت‌ها در محل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان
زمان درج : ۱۴۰۱ دوشنبه ۲۳ آبان ساعت ۰۹:۴۷ تعداد بازدید : 90 نسخه چاپی

برگزاری نشست جهاد تبیین در جنگ روایت‌ها در محل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان

با حضور مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان و مسئول قرارگاه فضای مجازی سپاه قدس استان نشست جهاد تبیین در جنگ روایت‌ها با محوریت حوادث اخیر کشور برگزار شد.

به گزارش اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، سجاد ستوده، مسئول قرارگاه فضای مجازی سپاه قدس گیلان صبح امروز، با حضور در جمع کارکنان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان با بیان اینکه محور مطالبات این دوره از اغتشاشات بانوان است، اظهار کرد: در این دوره از اغتشاشات با یک «ناجنبش رسانه‌ای» مواجه هستیم که تفاوت عمده این دوره با دوره‌های قبلی این است که کاملاً سکولاریستی است و در خواسته‌ها و شعارها دغدغه و مطالبه دینی نمی‌بینید.

وی با بیان اینکه رسانه بستر تحقق سبک زندگی است، ادامه داد: جنگ اصلی امروز برسر شناخت است که ابزار اصلی رسانه مدرن است، رسانه مدرن ایجاد اقتدار می‌کند.

ستوده با بیان اینکه ابزار دشمن در جنگ رسانه است، رسانه‌ای برنده است که بتواند روایت نقل کند، گفت: سواد رسانه عمده وظیفه فعالان رسانه‌ای است که باید توسعه یابد.

سجاد ستوده با بیان اینکه فضای مجازی تأثیر بسیار زیادی در زندگی اجتماعی انسان دارد، اظهار کرد: امروزه فضای مجازی از فضای حقیقی بزرگ‌تر شده و بسیاری از مسائل جامعه ازجمله مشکلات اقتصادی در فضای مجازی بیان می‌شود.

فراخوان های سازمانی
اطلاع رسانی جلوگیری از فساد
گزارش عملکرد 1400 اداره کل
اطلاعیه های آزمون
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
اطلاعات آماری
شوراهای فرهنگی ومذهبی