ورود به قرن جدید با حکمرانی داده هادر نظام آماری  جوانان جویای کار؛ با مراجعه به مراکز آموزش فنی و حرفه ای در سراسر استان گیلان و با فراگیری آموزش های مهارتی مورد نیاز بازار کار، می توانید برای خود و دیگران ایجاد اشتغال نمایید. روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان  
برگزاری جلسه توجیهی تدوین استانداردهای شایستگی و ارزشیابی با حضور کارشناسان مراکز دولتی و آموزشگاه‌های آزاد
زمان درج : ۱۴۰۱ چهارشنبه ۲۵ آبان ساعت ۱۱:۲۶ تعداد بازدید : 76 نسخه چاپی

برگزاری جلسه توجیهی تدوین استانداردهای شایستگی و ارزشیابی با حضور کارشناسان مراکز دولتی و آموزشگاه‌های آزاد

جلسه توجیهی تدوین استانداردهای شایستگی و ارزشیابی با حضور رئیس اداره آموزش، پژوهش و برنامه‌ریزی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان و جمعی از کارشناسان مراکز دولتی و آموزشگاه‌های آزاد استان برگزار شد.

به‌‍گزارش روابط عمومی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان گیلان، این جلسه با حضور محمدرضا یوسف‌پور رئیس اداره آموزش، پژوهش و برنامه‌ریزی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان و جمعی از کارشناسان مراکز دولتی و آموزشگاه‌های آزاد استان برگزار شد.

یوسف‌پور با اشاره به سیاست‌های سازمان مبنی‌بر تدوین استانداردهای مهارتی مورد نیاز بازار کار، گفت: «تدوین استانداردهای جدید مطابق با نیاز روز و بازار کار موجب توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقای سطح کیفی آموزشی خواهد شد».

در این جلسه همچنین فاطمه حسین‌جانی کارشناس مسئول پژوهش اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان گیلان به تشریح دقیق فرآیند تدوین استانداردهای شایستگی و ارزشیابی به‌صورت عملی پرداخت.

 

فراخوان های سازمانی
اطلاع رسانی جلوگیری از فساد
گزارش عملکرد 1400 اداره کل
اطلاعیه های آزمون
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
اطلاعات آماری
شوراهای فرهنگی ومذهبی