به اطلاع بازدید کنندگان محترم می رساند؛ جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه های مربوط به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، به آدرس https://gilan.irantvto.ir مراجعه نمایند.  
برگزاری جلسه شورای اداری اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان گیلان
زمان درج : ۱۴۰۱ سه شنبه ۱ آذر ساعت ۱۵:۱۶ تعداد بازدید : 204 نسخه چاپی

برگزاری جلسه شورای اداری اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان گیلان

جلسه شورای اداری اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان گیلان با حضور مدیر کل، معاونین، روسای مراکز و واحدهای ستادی و کارشناسان مربوطه برگزار شد.

به‌گزارش روابط عمومی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان، این جلسه با حضور کاظم پورنصیری مدیرکل، معاونت آموزش، پژوهش و برنامه‌ریزی، معاونت اداری و پشتیبانی، روسای مراکز و واحدهای ستادی و کارشناسان مربوطه برگزار شد.

کاظم پورنصیری با اشاره به اهمیت برنامه‌ریزی در دست‌یابی به اهداف سازمانی، گفت: «عملکرد هر مرکز به عنوان بخشی مهم از اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای که نماد سازمانی یک‌پارچه است، بر عملکرد همه بخش‌های دیگر اثرگذار است». او با بیان اینکه عملکرد مجموعه اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان برآیند عملکرد همه مراکز و واحدهای آن است، از تلاش و ممارست روسای مراکز و واحدهای ستادی جهت ثبت آمار مثبت و قابل توجه قدردانی کرد. پورنصیری با اشاره به اهمیت انتقال صحیح و دقیق آمارها به اداره‌کل و ستادهای بالادستی، اظهار داشت: «نباید به این‌خاطر، صرفا نگاه کمی‌گرایانه داشته باشیم؛ بلکه این نگاه کیفی و عمیق ما به اقدامات است که موفقیتمان را تضمین می‌کند».

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تاکید بر تنوع در گستره گروه‌های هدف و اشاره به اهمیت نیازسنجی جهت تدوین برنامه‌های آموزشی شایسته، هدایت مربیان به‌سمت تعهد عمیق‌تر و برگزاری دوره‌های تعریف‌شده با جدیت بیشتر را خواستار شد. وی با بیان اینکه تفاهمنامه‌های منعقدشده مثل 2020 محله کمتر برخوردار و ایضا تعهدات آموزشی همچون تربیت مهارتی نیروهای کار و دانش ظرفیت‌های خوبی را برای ما جهت انجام رسالت آموزشی خود فراهم کرده‌اند، گفت: «موفقیت ما در رسیدن به این اهداف، نیازمند تلاش و همکاری همدلانه و اقدامی جهادی و انقلابی است که به همین واسطه حلاوت موفقیت در امور را برای ما دوچندان خواهد کرد».

کاظم پورنصیری مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان در بخش پایانی سخنان خود ضمن گرامیداشت هفته جهانی کارآفرینی و قدردانی از همه تلاشگران این حوزه، اهمیت ویژه این آموزش‌ها را متذکر شد و جهت حمایت از تمامی مراکز در راستای برگزاری این دوره‌ها، اعلام آمادگی کرد.

در ادامه این جلسه، رامین رفیع‌زاده معاونت آموزش، پژوهش و برنامه‌ریزی ضمن ارائه گزارش از عملکرد هشت ماهه مراکز و واحدها و تبیین ساز و کار کلی ارائه گزارش عملکرد، اهتمام جدی روسای مراکز و واحدهای ستادی را در خصوص انجام این امر خواستار شد.

عباس جمادی معاونت اداری و پشتیبانی نیز با ارائه گزارش از اقدامات صورت‌گرفته جهت ارتقای رفاه حال کارکنان و برنامه‌های آتی سازمان در این راستا، تعامل و همکاری بیشتر مراکز و واحدها را با اداره‌کل خواستار شده و آن را در شرایط کنونی، الزامی دانست.

در بخش پایانی این جلسه نیز، روسای مراکز و واحدهای ستادی با بیان نقطه‌نظرات خود، مسائل و موضوعات مد نظرشان را مطرح کرده و به ارائه راه‌حل‌های پیشنهادی پرداختند.

 

فراخوان های سازمانی
اطلاع رسانی جلوگیری از فساد
گزارش عملکرد 1400 اداره کل
اطلاعیه های آزمون
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
ورود به سامانه ثبت تقاضاهای آموزشی
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
اطلاعات آماری
شوراهای فرهنگی ومذهبی