ورود به قرن جدید با حکمرانی داده هادر نظام آماری  جوانان جویای کار؛ با مراجعه به مراکز آموزش فنی و حرفه ای در سراسر استان گیلان و با فراگیری آموزش های مهارتی مورد نیاز بازار کار، می توانید برای خود و دیگران ایجاد اشتغال نمایید. روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان  
تقدیر از نخبگان مهارتی و برگزیدگان مرحله استانی بیستمین دوره مسابقات ملی مهارت
زمان درج : ۱۴۰۱ سه شنبه ۲۹ آذر ساعت ۱۴:۳۲ تعداد بازدید : 111 نسخه چاپی

تقدیر از نخبگان مهارتی و برگزیدگان مرحله استانی بیستمین دوره مسابقات ملی مهارت

آئین قدردانی از نخبگان مهارتی و برگزیدگان مرحله استانی بیستمین دوره مسابقات ملی مهارت با حضور مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان، جمعی از این افراد و خانواده‌های ایشان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان، این آئین پس از اتمام مرحله استانی بیستمین دوره مسابقات ملی مهارت و با هدف قدردانی از زحمات همه دست‌اندرکاران من‌جمله مربیان، مراکز آموزش و خود مهارت‌آموزان برگزار شد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان با عرض تبریک و خدا قوت به این افراد برگزیده و بیان این نکته که بهترین نوع نگاه برای این نسل جوان همین نگاه مهارت‌آموزی است، گفت: «نفراتی که در مسابقات ملی موفق به کسب رتبه‌های برتر می‌شوند، بیش از هر کس مستعد ارائه شیوه‌های نوین برای مشاغل حرفه‌ای هستند». پورنصیری ضمن تاکید بر ظرفیت این مسابقات برای شرکت‌کنندگان آن، اظهار داشت: «به دلیل حضور بزرگان صنعت کشور در این مسابقات و حتی صنایع بزرگ جهان در مسابقات جهانی مهارت که در سال 2024 در لیون فرانسه برگزار خواهد شد، فرصت بی‌نظیری برای شرکت‌کنندگان جهت ورود به بازار کار در عالی‌ترین موقعیت‌های شغلی فراهم شده است». مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان ضمن اشاره به اردوهای آمادگی این مسابقات که به زودی توسط این اداره‌کل برای تیم مسابقات کشوری استان برگزار خواهد شد، جهت هرگونه همکاری و فراهم نمودن شرایط بهتر برای رقابت‌کنندگان اعلام آمادگی کرد.

در این جلسه، همچنین آقایان رفیع‌زاده معاونت آموزش، پژوهش و برنامه‌ریزی و ابراهیم‌نیا مسئول هماهنگی المپیاد و مسابقات ملی مهارت اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان ضمن عرض تبریک به این افراد و ارج نهادن به تلاش والای ایشان، به ارائه گزارش و راهکار جهت حضور هرچه درخشان‌تر این افراد منتخب در مرحله کشوری بیستمین دوره مسابقات ملی مهارت پرداختند.

 

فراخوان های سازمانی
اطلاع رسانی جلوگیری از فساد
گزارش عملکرد 1400 اداره کل
اطلاعیه های آزمون
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
ورود به سامانه ثبت تقاضاهای آموزشی
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
اطلاعات آماری
شوراهای فرهنگی ومذهبی