به اطلاع بازدید کنندگان محترم می رساند؛ جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه های مربوط به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، به آدرس https://gilan.irantvto.ir مراجعه نمایند.  
بازدید مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای از مرکز TMC دانشکده شهید چمران رشت
زمان درج : ۱۴۰۱ چهارشنبه ۷ دي ساعت ۱۰:۱۴ تعداد بازدید : 696 نسخه چاپی

بازدید مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای از مرکز TMC دانشکده شهید چمران رشت

کاظم پور نصیری مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، از مرکز TMC دانشکده شهید چمران رشت بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی  اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان، کاظم پور نصیری بهمراه رسول شمشادی رییس دانشگاه فنی و حرفه ای استان، از مرکز TMC دانشکده شهید چمران رشت بازدید به عمل آورد.

در این بازدید مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان گفت: یکی از اهداف این مرکز در قالب دو طرح کهاد و نخلستان برای دانشجویان در حال تحصیل و دانش آموختگان توانمند سازی مهارتی پس از فراغت از تحصیل می باشد. ما به طور پایلوت این طرح را در دانشگاه فنی استان به اجرا در آورده و البته با توجه به سبقه آموزش مهارتی دانشجویان در این دانشگاه برای سایر دانشگاه های نظری محور استان ضروری تر می باشد.

در ادامه رسول شمشادی رییس دانشگاه فنی و حرفه ای استان  گیلان ضمن تقدیر از مدیرکل فنی و حرفه ای استان به واسطه فراهم آوردن زمینه برگزاری دوره های TMC این مهم را برای ارتقا بیشتر دانشجویان در حین تحصیل ضروری دانست. و گفت: البته دانشجویان دانشگاه فنی استان بیشتر سرفصل خود را به صورت عملی می گذارنند ولی برای یاد گیری برخی از دوره های بین رشته ای و همچنین اخذ مدرک بین المللی فنی حرفه ای برای اشتغال دانشجویان پس از تحصیل با همکاری سازمان فنی و حرفه ای این دوره برگزار می شود و شایسته تقدیر می باشد.

در پایان این بازدید دکتر رسول شمشادی از مدیرکل فنی و حرفه ای استان گیلان و یوسف پور رئیس اداره آموزش فنی و حرفه ای استان به واسطه این تعامل همکاری تقدیر به عمل آورد.

فراخوان های سازمانی
اطلاع رسانی جلوگیری از فساد
گزارش عملکرد 1400 اداره کل
اطلاعیه های آزمون
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
ورود به سامانه ثبت تقاضاهای آموزشی
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
اطلاعات آماری
شوراهای فرهنگی ومذهبی