به اطلاع بازدید کنندگان محترم می رساند؛ جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه های مربوط به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، به آدرس https://gilan.irantvto.ir مراجعه نمایند.  
دیدار مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان با نماینده مردم شریف شهرستان بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی
زمان درج : ۱۴۰۱ شنبه ۳ دي ساعت ۱۷:۵۴ تعداد بازدید : 699 نسخه چاپی

دیدار مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان با نماینده مردم شریف شهرستان بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی

کاظم پورنصیری مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان با احمد دنیامالی نماینده مردم شریف شهرستان بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان، در این دیدار که با هدف تعاملات بیشتر صورت پذیرفت، کاظم پورنصیری ضمن عرض خیر مقدم به نماینده مردم شریف شهرستان بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: «مفتخریم که اعلام کنیم شهرستان بندر انزلی با عنایت به ظرفیت بالای مراکز آموزشی دولتی و بخش خصوصی خود، به‌جرات شهرستان اولین‌ها در مجموعه فنی و حرفه‌ای گیلان است». وی با اشاره به حرفه‌های نوینی که برای نخستین بار و صرفا به صورت انحصاری در مراکز این شهرستان به آموزش آن‌ها پرداخته شده و کاملا مطابق نیاز روز بازار کار ملی و حتی جهانی است، گفت: «با وجود ظرفیت‌های بالای این مراکز و با همکاری مرکز تربیت مربی کرج، مربیان کارکشته و خبره‌ای را پرورش داده‌ایم که بتوانند پاسخگوی نیاز مهارت‌آموزان عزیز این شهرستان باشند». مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان با ذکر این نکته که مجموعه فنی و حرفه‌ای علی رغم بهره‌مندی از ابلاغ اعتبار از دور پیشین سفر استانی ریاست محترم جمهور از کم‌برخوردارترین سازمان‌ها در بحث تخصیص اعتبار بوده است، بیان کرد: «با وجود اینکه میزان جذب اعتبار ما نسبت به سال گذشته افزایش چشم‌گیری داشته، تا کنون هیچ تخصیص اعتباری اتفاق نیفتاده است که اصلی‌ترین مانع ما در راستای تجهیز کارگاه‌ها به فناوری‌های پیشرفته و حتی راه‌اندازی کارگاه‌های نوین به شمار می‌رود». پورنصیری با اشاره به ظرفیت ژئوپولتیک شهرستان بندر انزلی، برای ارائه آموزش‌های نوین و مرتبط در این شهرستان من‌جمله گردشگری، دریانوردی و ... با حمایت و مساعدت نماینده مردم شریف شهرستان اعلام آمادگی کرد.

نماینده مردم شریف شهرستان بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی با تشکر از مجموعه آموزش فنی و حرفه‌ای در راستای مهارت‌پروری آحاد جامعه بالاخص قشر جوان و جویای کار، گفت: «دنیا هر روز با سرعت بیشتری به سوی فناوری‌های نوین در حرکت است و ما هم باید به همین صورت پیش برویم». دنیامالی با بیان این نکته که آمارگیری‌ها باید با دقت انجام شوند و رصد عملکرد دستگاه‌ها باید همیشه مورد توجه قرار داشته باشد، گفت: «برای رسیدن به نقطه ایده‌آل از حیث عملکرد، باید برنامه‌هایی حقیقی و قابل اجرا در عین حال بسیار حساب‌شده و دقیق داشته باشیم که مرحله‌به‌مرحله بر مبنای آن‌ها پیش برویم». وی همچنین با استقبال از ارائه آموزش‌های حوزه گردشگری در شهرستان، از تلاش مضاعف جهت تامین اعتبار هرچه بیشتر برای مجموعه آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان خبر داد.

فراخوان های سازمانی
اطلاع رسانی جلوگیری از فساد
گزارش عملکرد 1400 اداره کل
اطلاعیه های آزمون
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
ورود به سامانه ثبت تقاضاهای آموزشی
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
اطلاعات آماری
شوراهای فرهنگی ومذهبی