به اطلاع بازدید کنندگان محترم می رساند؛ جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه های مربوط به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، به آدرس https://gilan.irantvto.ir مراجعه نمایند.  
انعقاد تفاهمنامه همکاری فی مابین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان و بنیاد شهیدو امور ایثارگران استان
زمان درج : ۱۴۰۱ چهارشنبه ۷ دي ساعت ۱۴:۴۶ تعداد بازدید : 678 نسخه چاپی

انعقاد تفاهمنامه همکاری فی مابین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان و بنیاد شهیدو امور ایثارگران استان

بمنظور بهره گیری از ظرفیت های مشترک جهت توانمندسازی و مهارت افزایی نیروی انسانی شاغل و کارجو؛ تفاهمنامه همکاری بین کاظم پورنصیری مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان و محمدرضا دواطلب مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان منعقدگردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، کاظم پورنصیری، هدف از انعقاد این تفاهمنامه را توانمندسازی دانشجویان و گروه های هدف معرفی شده توسط بنیاد شهید از طریق ارائه خدمات آموزش فنی و حرفه ای بر اساس استاندارد های و شایستگی های آموزشی و شغلی موجود با استفاده از ظرقیت مراکز آموزش فنی و حرفه ای دولتی و اجرای دوره های آموزشی در اماکن واجد شرایط تعرفه شده از طرف بنباد شهید عنوان نمود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان همچنین اظهارداشت: اجرای دوره های آموزش مهارتی و ارزشیابی مهارت با هدف توانمندسازی مهارتی افراد معرفی شده توسط بنیاد شهید به آموزش فنی و حرفه ای، استفاده از ظرفیت ها و امکانات علمی- اجرایی طرفین برای افزایش کیفی و کمی دوره های آموزش مهارتی و فرهنگ سازی برای توسعه و ترویج مهارت به عنوان پیشران اشتغال در گروه های هدف بنیاد شهید از اهداف این تفاهمنامه می باشد.

فراخوان های سازمانی
اطلاع رسانی جلوگیری از فساد
گزارش عملکرد 1400 اداره کل
اطلاعیه های آزمون
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
ورود به سامانه ثبت تقاضاهای آموزشی
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
اطلاعات آماری
شوراهای فرهنگی ومذهبی