به اطلاع بازدید کنندگان محترم می رساند؛ جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه های مربوط به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، به آدرس https://gilan.irantvto.ir مراجعه نمایند.  
پیام مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان به مناسبت سالروز حماسه 9 دی
زمان درج : ۱۴۰۱ شنبه ۱۰ دي ساعت ۰۸:۴۵ تعداد بازدید : 717 نسخه چاپی

پیام مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان به مناسبت سالروز حماسه 9 دی

به مناسبت سالروز حماسه تاریخی ۹ دی و روز بصیرت و میثاق با ولایت، کاظم پورنصیری مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان پیامی صادر نمود.

در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حماسه 9 دی ، نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آن‌ها بایستد، تمام قد در برابر آن‌ها خواهند ایستاد.
روز نهم دی ماه در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز «بصیرت» تبدیل به یوم‌الله و ماندگار گردید. در این روز ماندگار و تاریخی ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، حماسه‌ای دیگر آفرید و دشمنان خدا و دینش را مأیوس و ناامید ساخت و قلب امام زمان (عج) و نائب بر حقش حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (دامت برکاته) را شاد کرد.
اینجانب ضمن گرامیداشت فرا رسیدن نهم دي ماه و تجديد بيعت با آرمان‌هاي امام راحل (ره) و مقام معظم رهبري (مدظله العالي)، يک بار ديگر حماسه پرشور ملت ايران را در دفاع از ارزش‌هاي اسلامي و ملي و تجديد بيعت با ولايت فقيه ارج نهاده و توفیق روزافزون و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را تا رسیدن به آرمان‌های والای بنیانگذار کبیر انقلاب (ره)، تحت رهبری‌های حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، از درگاه خداوند سبحان مسئلت دارم.

کاظم پورنصیری

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان

 

فراخوان های سازمانی
اطلاع رسانی جلوگیری از فساد
گزارش عملکرد 1400 اداره کل
اطلاعیه های آزمون
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
ورود به سامانه ثبت تقاضاهای آموزشی
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
اطلاعات آماری
شوراهای فرهنگی ومذهبی