به اطلاع بازدید کنندگان محترم می رساند؛ جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه های مربوط به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، به آدرس https://gilan.irantvto.ir مراجعه نمایند.  
نشست هم اندیشی جهاد تبیین در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان برگزار شد
زمان درج : ۱۴۰۱ دوشنبه ۱۹ دي ساعت ۱۴:۲۹ تعداد بازدید : 698 نسخه چاپی

نشست هم اندیشی جهاد تبیین در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان برگزار شد

نشست جهاد تبیین هم اندیشی کارکنان فنی و حرفه ای گیلان ، با موضوع تحلیل موضوعات روز کشور برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان،  کاظم پورنصیری مدیرکل استان، اهتمام به جهاد تبيين را يک ضرورت اساسي براي جامعه امروز ايران اسلامي دانست و اظهار داشت: جهاد تبيين همراه با سختي و پيچيدگي است، لذا براي اينکه جهاد تبيين به معناي واقعي کلمه تحقق يابد و به روشنگري منتج شود، لازمه‌اش شناخت حقيقت است، که اين امر مستلزم مطالعه و آموزش است.

در ادامه سرهنگ پاسدار مصطفی منزوی فرمانده حوزه ادارات کل سازمان بسیج کارمندان گیلان، با اشاره به نقش دشمنان در طول سالهای پس از انقلاب بویژه ماه های اخیر در نااميد کردن مردم با تبليغات گسترده گفت؛ آنها علاوه بر تلاش گذشته، سعي در ايجاد آشوب گسترده در کشور نیز داشتند، که به علت عدم همراهي مردم، در تحقق اهداف خود ناکام ماندند.

فرمانده حوزه ادارات کل سازمان بسیج کارمندان، دستاوردهاي انقلاب اسلامي در حوزه‌هاي مختلف سياسي، اقتصادي و فرهنگي و ارتقاء جايگاه ايران در سطح بين‌المللي را باعث عصبانيت دشمنان دانست و عنوان کرد، دوست‌داران انقلاب اسلامي بايد با تمام توان به جهاد تبيين براي عبور از اين فتنه‌ها التزام داشته باشند.

وی در ادامه به سخنان اخیر رهبر انقلاب اسلامی در خصوص پیشرفت کشور ایران در تمامی حوزه های علمی و پژوهشی اشاره کرده اند و گفتند: انچه که دیده میشود، اکثریت جوانان  و دانشجویان کشور از این دستاوردها اطلاع کافی ندارند که دشمن از پیشرفت  های روز افزون در کشور ایران اسلامی هراس دارد. 

فراخوان های سازمانی
اطلاع رسانی جلوگیری از فساد
گزارش عملکرد 1400 اداره کل
اطلاعیه های آزمون
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
ورود به سامانه ثبت تقاضاهای آموزشی
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
اطلاعات آماری
شوراهای فرهنگی ومذهبی