به اطلاع بازدید کنندگان محترم می رساند؛ جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه های مربوط به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، به آدرس https://gilan.irantvto.ir مراجعه نمایند.  
پیام مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر
زمان درج : ۱۴۰۱ پنج شنبه ۲۲ دي ساعت ۱۶:۰۹ تعداد بازدید : 414 نسخه چاپی

پیام مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر

کاظم پورنصیری فرا رسیدن میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن را در پیامی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان، متن این پیام بدین شرح است:

نامگذاری سالروز ولادت حضرت فاطمه(س) به نام روز زن نشان دهنده اهمیت نقش زن در ایران اسلامی و جایگاه انسانی اوست. بی‌شک نقش سازنده‌ زنان ایرانی در تمامی عرصه‌های توسعه اعم از علمی، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و … بی‌بدیل و لایق تحسین است، از این رو باید کوشید تا از یک سو با رفع موانع و کشف توانمندی‌های عظیم آنان، زمینه حضور چشمگیر و تأثیرگذار این بخش از سرمایه انسانی جامعه را در توسعه کشور فراهم نمود و از سوی دیگر، نقش وصف‌ناپذیر آنان در مدیریت کانون خانواده را مورد توجه قرار داده و ارج نهاد.
ولادت حضرت زهـرای اطهـر (س) و هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر، فرصت ارزشمندی برای تکریـم و تجلیـل مادران و زنان جامعه اسلامی و ترویج ارزش‌ها، فضائل و کرامات بانوی اول اسلام در فضای این سرزمین نورانی است. اینجانب ضمن تبریک فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت فاطمه‌الزهرا(س)، روز زن و همچنین ولادت سلاله مطهرش امام راحل(ره)، از درگاه ایزد منان صمیمانه برای همه مادران و بانوان شریف در سراسر کشور به ویژه بانوان اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان، بهروزی، سلامتی و سربلندی را مسئلت می‌نمایم. امید است بانوان مستعد و توانمند این مجموعه با حضور و مشارکت حداکثری و همه‌جانبه در تمامی عرصه‌ها سهم عمده‌ای در رشد، شکوفایی، توسعه و پیشرفت جامعه ایفا نمایند.
کاظم پورنصیری
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان

فراخوان های سازمانی
اطلاع رسانی جلوگیری از فساد
گزارش عملکرد 1400 اداره کل
اطلاعیه های آزمون
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
ورود به سامانه ثبت تقاضاهای آموزشی
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
اطلاعات آماری
شوراهای فرهنگی ومذهبی