به اطلاع بازدید کنندگان محترم می رساند؛ جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه های مربوط به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، به آدرس https://gilan.irantvto.ir مراجعه نمایند.  
برگزاری جلسه شورای اداری با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور
زمان درج : ۱۴۰۱ دوشنبه ۳ بهمن ساعت ۱۶:۳۵ تعداد بازدید : 691 نسخه چاپی

برگزاری جلسه شورای اداری با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

دکتر میمنت‌آبادی معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در سفر یک روزه به استان گیلان با حضور مدیرکل دفتر حراست و مدیر امور عمرانی سازمان ضمن بازدید از مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای سطح استان در جلسه شورای اداری اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان شرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، دکتر میمنت‌آبادی بر استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل موجود در بخش خصوصی در ایجاد اشتغال و درآمد تاکید نمود.

معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در بخش دیگری از سخنان خود، بر پیگیری مشکلات معیشتی کارکنان تاکید نمود و اظهار داشت: «بر این باوریم که راه رسیدن به آموزش‌های با کیفیت توسط مربیان متخصص ما، دغدغه نداشتن آن‌ها از حیث مسائل مالی و معیشتی است».

وی با بیان این نکته که صد در صد اعتبارات درآمدهای دریافتی از سوی مراکز باید در اختیار آنان قرار بگیرد، گفت: «مقرر گردید با توجه به هماهنگی‌های انجام‌گرفته و برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته این اقدام در دستور کار قرار گرفته است». دکتر میمنت‌آبادی پیگیری جهت استانی شدن اعتبارات، تعامل با نمایندگان در راستای تصویب اساسنامه سازمان در مجلس شورای اسلامی و تلاش در جهت افزایش درآمد سازمان، هدایت اشخاص حقیقی و حقوقی برای اهداف آموزشی در نهضت مهارت‌آموزی در گام دوم انقلاب از محورهای دیگر سخنان خود عنوان نمود.

معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور همجنین بر پیگیری ارائه تسهیلات بانکی از سوی بانک توسعه تعاون و مسکلات بیمه آرمان تاکید نمود.

در ادامه، دکتر جامه بزرگی مدیرکل دفتر حراست سازمان با اشاره به این نکته که مدرک‌گرایی در کشور رو به افول است، گفت: «تربیت نیروی انسانی مسئولیت‌پذیر و متخصص از تربیت نیروی متخصص برای یک جامعه متعالی واجبتر است».

غبارروبی مزار مطهر شهدا و تجدید میثاق با آرمان‌های آنان و بازدید از مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای خواهران و شهید باهنر شهرستان رشت، دپارتمان تخصصی آموزش‌های کارآفرینی و مهارت‌های کسب و کار و پروژه احداث مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان شفت در بخش‌های دیگر سفر یک روزه دکتر میمنت‌آبادی به استان گیلان صورت پذیرفت.

فراخوان های سازمانی
اطلاع رسانی جلوگیری از فساد
گزارش عملکرد 1400 اداره کل
اطلاعیه های آزمون
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
ورود به سامانه ثبت تقاضاهای آموزشی
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
اطلاعات آماری
شوراهای فرهنگی ومذهبی